Calendario

Abril 2018
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitantes: 2

rss Sindicacin

25 Avr 2016 - 09:58:43

Kamenné Obklady

Táto stránka nieje v prevádzke Všetky ceny ako aj tovar the jeho popis či fotografie sú iba ilustráčne. Kamenný obklad z multicolor brown v Z. Obkladový cell je tvorený kombináciou užších the širších pásikov a new štvorčekov. Rezané kamenné obklady z prírodného kameňa.Kamenný obklad je formátovaný, rezaný na požadovaný rozmer. Takto upravený kamenný obklad je možné využiť ako obkladový kameň na stenu v interiéri,do obývačky,kúpelne alebo kuchyne. Kamenný obklad vo vonkajšom prostredí využijete na obkladanie fasád, obklad na sokel alebo múrik či piece. Kamenný obklad je možné použiť aj na zateplené fasády pri dodržaní určitých pravidiel. Jednotlivé kameny jsou na páscích obkladů vzájemně slepeny pryskyřičným lepidlem.


Přestože takový typ použijete jen v „bezpečných zónách mimo varnou plochu, vždy se vám může stát nějaká nepříjemná nehoda například při otevírání různých tekutin, které vám mohou na obklad vystříknout. Uživatel saruska na portálu: Kamennej obklad se dá sice natřít voděodolným lakem, beer nedoporučuuj, známá ho měnila po půl roce, protože se jí na něm usadil mastnej nažloutlej povlak.


Verze štípaného kamene břidlicového původu v sobě kamenný obklad BLACK RECORD nezapře. Pre interiérové obklady a dažby do kúpelne,kuchyne,obývačky sa prírodný kameň spracováva najčastejšie na väčšie rozmery 30x30, 40x40 resp. Prírodný kameň vďaka svojim akumulačným schopnostiam je vhodné použiť aj pre dlažbu e kamenný obklad podľahovému systému vykurovania. Výrazné působení kamene je navíc vhodně zjemněno zmenšením výšky obložení the nahrazení hladkou lamino deskou použitou na korpus kuchyňské linky. Takové řešení vám navíc šikovně ušetří money vynaložené za kamenný obklad, který je dražší než lamino deska.
Admin · 86 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://addictedbusiness5870.hazblog.com/Primer-blog-b1/KamennA-Obklady-b1-p1665.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)